Her Şey Bu Forum Da

Recep İvedik 3 | Full DVDRip XviD |2010 İNDİR İZLE

Paylaş

SuSKuN
    Administratör-by
    Administratör-by

Recep İvedik 3 | Full DVDRip XviD |2010 İNDİR İZLE

Mesaj tarafından SuSKuN Bir Salı Mayıs 11 2010, 07:07

Full Hd Kalitedir.

İmdb Notu : 5.1/10

Tür: Komedi | Gençlik

Yönetmen: Togan Gökbakar

Görüntü Yönetmeni : n/a

Yapım: 2010, Türkiye,95 dk

Dil: Türkçe

Görüntü Yönetmeni : Ertunç Şenkay

Oyuncular : Şahan Gökbakar (Recep İvedik) , Zeynep Çamcı (Zeynep) , Sevim Yatlilar , Mehmet Yumurtaci

Recep İvedik sevenler arasında kulturkampf gibi görünüyor Bugün itibariyle ve Recep İvedik haters anlamsızca devam ediyor. Out 404 kişi kim Recep İvedik için ‘şimdiye kadar 138 kişi bunu ‘1 puan oy varken 118 kişi bunu beğenilenler ‘10 ‘. Ne IMDb farklı kılan yerel cineast siteleri kendi oylama sistemi daha ciddi ve güvenilir olduğunu ama Recep İvedik için 3 kişi olarak yırtılmış olduğu gibi iki uç biter. Bir TV programı ‘Cinemania’ Recep İvedik yaratıcısı adlandırılan karakteri Şahan Gökbakar şunları söyledi: “İki yıldır bunun için söylüyorum edilmiştir ve benim gerçekten sevdiğim filmleri görebilirsiniz olursanız insanlar yinelenen bıktım sinematik bir şekilde Schindler’s List aradıkları değil ise ‘Pembe Panter gibi filmlerin sanat’ o zaman sadece saf sanat bakamazsın İvedik ikisinden biri. “Gökbakar açıkça ifade Recep İvedik bir olduğunu ticari blockbuster. Bu basit bir ana film sadece Amaç insanlar laugh.If insanlar fazla bakıyor musun yapmaktır İvedik onlara sequels izlerken tutmak için mantıklı değildir. karakteri Recep İvedik, Türk televizyon dizi Tabanlı “Dikkat Şahan cikabilir” (2005-2006) Recep İvedik 1 olduğu bir dünya 24.878.340 $ brüt. Beş milyon kişi gitti tiyatrolar ilk film görmek ve bu bir ulusal rekoru yine kırık edilmemiştir.

Onun bağlanmamış hikayesi ile devamı Recep İvedik 2 sadık fans.Still için büyük bir hayal kırıklığı olduğu ortaya çıktı Bu ticari başarı vardı ve şimdi Recep İvedik 3 var. Recep İvedik 3 sahiptir serisi arasında ilk film iyi bir plot.Our kahraman, iyi yürekli ayı depresyon buna karşı mücadele ediyor time.The en büyük yardım Zeynep gelecek, kızı Recep’s dışarı başladı gets freshwoman, onun yerel village.Zeynep üzerinden arkadaş onu yurdun o hiçbir yerde bu yana İvedik kalmaya mahkûmdur Başka gitmek. olarak incelenmesi sosyoloji-psikoloji ona çift ana dal, o tek yolunun Recep depresyon üzerine almak için düşünüyor socialize.To onu Zeynep farklı şeyler yapmak çalışır sosyalleşme yardım onunla bir müzik kursuna nerede İvedik çalış yer almak gibi burnunu, bir boya topu savaşı, bir karate aktivite ve bir fipple flüt Sonunda bir drama göreceğim. İvedik, unutulmaz referanslar işaret yapar Türkiye’nin katılımı gerek Türkiye’ye durumda bilinen şeyler, o bir olsun gider için Yerel kaçak CD satıcısından film, adam o görmek gerektiğini göstermektedir “Monkey 3″.

İvedik esprili hazırcevap şudur: “gördüm önceki Ceylan movie.I çalar CD koydu. Bir adam walking.I oldu gitti Birkaç errands koşmak benim faturalarını ödedim. Döndüğümde adam yine geldi Yürümenin bile bu repliqe izleyicilere açık bir hatırlatma olduğunu İvedik kısıtlı iletişim ile bir sanat evi film değil hangi gösterecek bir adamın sadece ayak odaklanmak gerekir. Bir an, İvedik At İngilizce konuşuyor. Onun boya topu takım arkadaşları motive etmek için, o kullanır Aynı cümleler Faith Terim, eski Türk milli takımı teknik direktörü kullanılır Yunanistan’a karşı oyun birkaç yıl ago.Terim sonra butchered vardı İngilizce zavallı, komik dil yetenekleri ile.

hotfile.com Recep.Ivedik.3.DvDRip.FULL.part1.rar.html
    hotfile.com Recep.Ivedik.3.DvDRip.FULL.part2.rar.html
    hotfile.com Recep.Ivedik.3.DvDRip.FULL.part3.rar.html
    hotfile.com Recep.Ivedik.3.DvDRip.FULL.part4.rar.html

©Copyright Verelini.forumsmusic & Since 2008

█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Ö A&????

__KaLiTeLi PaYLaŞıMıN TeK AdReSi__

www.verelini.forumsmusic.com

█║▌│ █║▌ ║││█║█║
    mrsolak

Geri: Recep İvedik 3 | Full DVDRip XviD |2010 İNDİR İZLE

Mesaj tarafından mrsolak Bir Paz Mayıs 30 2010, 22:22

Arkadaşlar boşuna indirmeyin ADMİN sagolsun HD ne oldugunu bilmiyo herhalde bize camripi HD diyo...

SuSKuN
    Administratör-by
    Administratör-by

Mesaj tarafından SuSKuN Bir Salı Kas. 09 2010, 17:46

arkadaşım siteye karşılık kötü şekilde konuşmuş oluyorsun şuanda bana değil bunu beğenmediysen ben yenisini eklerim

█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Ö A&????

__KaLiTeLi PaYLaŞıMıN TeK AdReSi__

www.verelini.forumsmusic.com

█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Sponsored content

Mesaj tarafından Sponsored content

Forum Saati Cuma Kas. 24 2017, 14:47